Mini jeřáby UNIC slaví tisící URW-295 na výstavě APEX

Mycí rampy - mobilní myčky pneumatik pro snadné mytí pneumatik nákladních aut. Jeřáby UNIC - minipásové jeřáby. Vakuové zvedáky - vákuové přísavky na sklo. Modely aut - kovové modely stavebních strojů, nákladních aut a zemědělské techniky.

Mini jeřáby UNIC slaví tisící URW-295 na výstavě APEX


Mini jeřáby UNIC slaví tisící URW-295 na výstavě APEX
Otevřít v novém okně.

UNIC Cranes Europe, specializovaný dodavatel pavoučích mini jeřábů určených pro zvedání ve stísněných pracovních prostorech, bude slavit na výstavě APEX výrobu svého 1000. mini jeřábu UNIC URW-295.

APEX, je mezinárodně uznávaná výstava, kde více než 100 vystavovatelů bude prezentovat své stroje a zařízení usnadňující přístup. APEX se koná v nizozemském Maastrichtu ve dnech 14. - 16. září 2011. UNIC Cranes Europe na výstavě představí dva ze svých nejpopulárnějších pavoučích jeřábů, URW-295 a URW-706.

Pouze 60 cm široký, kompaktní UNIC URW-295 má nosnost 2,9 tuny a maximální pracovní rádius 8,41 m. Tyto rozměry z něj činí ideální zařízení pro zvedání v místech s omezeným přístupem, jako jsou mezipatra, átria, podzemí a místa ve stísněném prostoru. Větší URW-706 je stále jen 1,67 m široký, ale poskytuje větší nosnost (6 tun), a uplatňuje své přednosti zejména ve stavebnictví, armádě, vodní a železniční infrastruktuře a průmyslu.

UNIC Cranes Europe dodala první model URW-295 již v dubnu roku 2004 a nedávno potvrdila objednávku na tisící stroj URW-295 od výrobce Furukawa UNIC, Japonsko.

Pro další informace o UNIC jeřábech, navštivte stánek 1400 na výstavě APEX, nebo volejte svého dealera na tel.: +420 733 194 525.


září 2011
Služby
pronájem, revize, zasklívání ...
Prodej
Zajímavé akce
Chcete se stát odborníkem na velkoformátové zasklívání?
Co Vás čeká?
Můžete se stát jedním z mála odborníků na velkoformátové zasklívání, špičkovým...
Instalace Onyxové stěny
Jedna z méně tradičních instalací proběhla v nedávné době. Jednalo se o instalaci onyxové stěny nad...
Nuda v Brně. Tedy zasklívání v Brně.
Zasklívání v Brně kolovým manipulátorem Oskar 600 Offroad.
Minijeřáb UNIC-095 při osazování bazénu
Zajímavá a zdařilá manipulace s minijeřábem UNIC-095...
Zasklívali jsme nejkrásnější hokejový stadion v ČR
Měli jsme tu čest zasklívat extrémně složité skla na novostavbě hokejového stadionu v Třinci. Jednalo...

Všechny články ...