Mini jeřáby UNIC slaví tisící URW-295 na výstavě APEX

Mycí rampy - mobilní myčky pneumatik pro snadné mytí pneumatik nákladních aut. Jeřáby UNIC - minipásové jeřáby. Vakuové zvedáky - vákuové přísavky na sklo. Modely aut - kovové modely stavebních strojů, nákladních aut a zemědělské techniky.

Mini jeřáby UNIC slaví tisící URW-295 na výstavě APEX


Mini jeřáby UNIC slaví tisící URW-295 na výstavě APEX
Otevřít v novém okně.

UNIC Cranes Europe, specializovaný dodavatel pavoučích mini jeřábů určených pro zvedání ve stísněných pracovních prostorech, bude slavit na výstavě APEX výrobu svého 1000. mini jeřábu UNIC URW-295.

APEX, je mezinárodně uznávaná výstava, kde více než 100 vystavovatelů bude prezentovat své stroje a zařízení usnadňující přístup. APEX se koná v nizozemském Maastrichtu ve dnech 14. - 16. září 2011. UNIC Cranes Europe na výstavě představí dva ze svých nejpopulárnějších pavoučích jeřábů, URW-295 a URW-706.

Pouze 60 cm široký, kompaktní UNIC URW-295 má nosnost 2,9 tuny a maximální pracovní rádius 8,41 m. Tyto rozměry z něj činí ideální zařízení pro zvedání v místech s omezeným přístupem, jako jsou mezipatra, átria, podzemí a místa ve stísněném prostoru. Větší URW-706 je stále jen 1,67 m široký, ale poskytuje větší nosnost (6 tun), a uplatňuje své přednosti zejména ve stavebnictví, armádě, vodní a železniční infrastruktuře a průmyslu.

UNIC Cranes Europe dodala první model URW-295 již v dubnu roku 2004 a nedávno potvrdila objednávku na tisící stroj URW-295 od výrobce Furukawa UNIC, Japonsko.

Pro další informace o UNIC jeřábech, navštivte stánek 1400 na výstavě APEX, nebo volejte svého dealera na tel.: +420 733 194 525.


září 2011
Služby
pronájem, revize, zasklívání ...
Prodej
Zajímavé akce
VELETRH bauma 2019
8. až 14. dubna 2019 budou otevřeny brány největšího evropského veletrhu stavebních strojů BAUMA...
Bugatti Chiron v obchodním centru OC Chodov
Je skoro půlnoc, ale my teprve začínáme...chce to klidnou hlavu, jde "jen" o milion možných problémů...no...
Chcete se stát odborníkem na velkoformátové zasklívání?
Co Vás čeká?
Můžete se stát jedním z mála odborníků na velkoformátové zasklívání, špičkovým...
Instalace Onyxové stěny
Jedna z méně tradičních instalací proběhla v nedávné době. Jednalo se o instalaci onyxové stěny nad...
Nuda v Brně :-) Tedy zasklívání v Brně.
Zasklívání v Brně kolovým manipulátorem Oskar 600 Offroad.

Všechny články ...