Prohlídka výrobního závodu Furukawa Unic

Mycí rampy - mobilní myčky pneumatik pro snadné mytí pneumatik nákladních aut. Jeřáby UNIC - minipásové jeřáby. Vakuové zvedáky - vákuové přísavky na sklo. Modely aut - kovové modely stavebních strojů, nákladních aut a zemědělské techniky.

Prohlídka výrobního závodu Furukawa Unic


Prohlídka výrobního závodu Furukawa Unic
Otevřít v novém okně.

V průběhu letošního roku bylo novináři významného časopisu o jeřábech, "International Cranes & Specialized Transport", Timu Maughanovi, umožněno nahlédnout do montážních prostor úspěšného japonského výrobce pavoučích minijeřábů UNIC – specialisty pro práce ve stísněných prostorách, výškách a zasklívání, jehož výroba probíhá v továrně Furukawa Unic ve městě Sakura.

Tim byl v závodě Furukawa Unic, nacházejícím se asi 40 km od Tokya, přivítán s pověstnou japonskou pohostinností manažery zámořského marketingového oddělení, kteří jej vzali  na prohlídku továrny o ploše 145 000 m2.

V závodu pracuje asi 280 zaměstnanců, jimž při výrobě asistují roboti například při svařování, montáži a natírání součástí. 70-80 % veškerých dílů minijeřábů je vyráběno právě v těchto místech.

Furukawa Unic začala pavoučí minijeřáby vyvíjet v 80. letech. Firma je proslulá svou přísnou kontrolou kvality a pečlivým testováním strojů. Na místních výrobních linkách jsou vyráběny jak jeřábové nástavby na nákladní auta, tak i pavoučí minijeřáby, tak i světově nejkompaktnější a nejsilnější minijeřáby UNIC URW-094 a UNIC URW-1006. Působivou ukázkou univerzálnosti minijeřábů UNIC jsou například fotografie UNIC URW-706 na vrcholu jedné z nejvyšších evropských budov, Shard, nacházející se v Londýně.

Pod značkou UNIC Cranes Europe je britská skupina GGR oficiálním evropským distributorem již od roku 1994. Dlouhodobým autorizovaným prodejcem pro Českou republiku je pak společnost KMB STAVEBNÍ SERVIS.

Chcete-li se o celé řadě pavoučích minijeřábů UNIC, které jsou nabízeny k pronájmu i k prodeji, dozvědět více, navštivte webovou stránku KMB STAVEBNÍ SERVIS, nebo kontaktujte některého z ochotných zaměstnanců, kteří vám na vaše dotazy rádi odpoví.


červenec 2013

Služby
pronájem, revize, zasklívání ...
Prodej
Zajímavé akce
VELETRH bauma 2019
8. až 14. dubna 2019 budou otevřeny brány největšího evropského veletrhu stavebních strojů BAUMA...
Bugatti Chiron v obchodním centru OC Chodov
Je skoro půlnoc, ale my teprve začínáme...chce to klidnou hlavu, jde "jen" o milion možných problémů...no...
Chcete se stát odborníkem na velkoformátové zasklívání?
Co Vás čeká?
Můžete se stát jedním z mála odborníků na velkoformátové zasklívání, špičkovým...
Instalace Onyxové stěny
Jedna z méně tradičních instalací proběhla v nedávné době. Jednalo se o instalaci onyxové stěny nad...
Nuda v Brně :-) Tedy zasklívání v Brně.
Zasklívání v Brně kolovým manipulátorem Oskar 600 Offroad.

Všechny články ...