Prohlídka výrobního závodu Furukawa Unic

Mycí rampy - mobilní myčky pneumatik pro snadné mytí pneumatik nákladních aut. Jeřáby UNIC - minipásové jeřáby. Vakuové zvedáky - vákuové přísavky na sklo. Modely aut - kovové modely stavebních strojů, nákladních aut a zemědělské techniky.

Prohlídka výrobního závodu Furukawa Unic


Prohlídka výrobního závodu Furukawa Unic
Otevřít v novém okně.

V průběhu letošního roku bylo novináři významného časopisu o jeřábech, "International Cranes & Specialized Transport", Timu Maughanovi, umožněno nahlédnout do montážních prostor úspěšného japonského výrobce pavoučích minijeřábů UNIC – specialisty pro práce ve stísněných prostorách, výškách a zasklívání, jehož výroba probíhá v továrně Furukawa Unic ve městě Sakura.

Tim byl v závodě Furukawa Unic, nacházejícím se asi 40 km od Tokya, přivítán s pověstnou japonskou pohostinností manažery zámořského marketingového oddělení, kteří jej vzali  na prohlídku továrny o ploše 145 000 m2.

V závodu pracuje asi 280 zaměstnanců, jimž při výrobě asistují roboti například při svařování, montáži a natírání součástí. 70-80 % veškerých dílů minijeřábů je vyráběno právě v těchto místech.

Furukawa Unic začala pavoučí minijeřáby vyvíjet v 80. letech. Firma je proslulá svou přísnou kontrolou kvality a pečlivým testováním strojů. Na místních výrobních linkách jsou vyráběny jak jeřábové nástavby na nákladní auta, tak i pavoučí minijeřáby, tak i světově nejkompaktnější a nejsilnější minijeřáby UNIC URW-094 a UNIC URW-1006. Působivou ukázkou univerzálnosti minijeřábů UNIC jsou například fotografie UNIC URW-706 na vrcholu jedné z nejvyšších evropských budov, Shard, nacházející se v Londýně.

Pod značkou UNIC Cranes Europe je britská skupina GGR oficiálním evropským distributorem již od roku 1994. Dlouhodobým autorizovaným prodejcem pro Českou republiku je pak společnost KMB STAVEBNÍ SERVIS.

Chcete-li se o celé řadě pavoučích minijeřábů UNIC, které jsou nabízeny k pronájmu i k prodeji, dozvědět více, navštivte webovou stránku KMB STAVEBNÍ SERVIS, nebo kontaktujte některého z ochotných zaměstnanců, kteří vám na vaše dotazy rádi odpoví.


červenec 2013

Služby
pronájem, revize, zasklívání ...
Prodej
Zajímavé akce
Bugatti Chiron v obchodním centru OC Chodov
Je skoro půlnoc, ale my teprve začínáme...chce to klidnou hlavu, jde "jen" o milion možných problémů...no...
Chcete se stát odborníkem na velkoformátové zasklívání?
Co Vás čeká?
Můžete se stát jedním z mála odborníků na velkoformátové zasklívání, špičkovým...
Instalace Onyxové stěny
Jedna z méně tradičních instalací proběhla v nedávné době. Jednalo se o instalaci onyxové stěny nad...
Nuda v Brně :-) Tedy zasklívání v Brně.
Zasklívání v Brně kolovým manipulátorem Oskar 600 Offroad.
Minijeřáb UNIC-095 při osazování bazénu
Zajímavá a zdařilá manipulace s minijeřábem UNIC-095...

Všechny články ...