Zasklívání minijeřábem SONO Centrum Brno

Mycí rampy - mobilní myčky pneumatik pro snadné mytí pneumatik nákladních aut. Jeřáby UNIC - minipásové jeřáby. Vakuové zvedáky - vákuové přísavky na sklo. Modely aut - kovové modely stavebních strojů, nákladních aut a zemědělské techniky.

Zasklívání minijeřábem SONO Centrum Brno


Zasklívání minijeřábem SONO Centrum Brno
Otevřít v novém okně.

V nejbližších dnech bude v Brně slavnostně otevřen nový luxusní hudební klub SONO Centrum, který se stane nejmodernějším klubovým prostorem v ČR. Nová budova ze železobetonu opláštěná skleněnou fasádou, které dominuje obří koule ukrývající koncertní sál, nabídne neotřelý a moderní design. Tato budova je jedinečná a architektonicky nejvýraznější dokončenou stavbou letošního roku v Brně. 

Jsme rádi, že i jeden z naší široké flotily pavoučích minijeřábů byl pronajat na zasklívání velkoformátových obloukových skel na tomto objektu. Konkrétně se jednalo o minijeřáb UNIC-295, který se jako jeden z mála dostal pod obrovskou kopuli a ještě byl schopný manipulovat se skly, které váží až 400 kg. Práce byly prováděny s největší opatrností, protože skla byla oblouková, vyrobená ve Finsku, takže při neopatrném manévru by mohlo dojít ke škodě za statisíce. Manipulace těchto velkoplošných skel byla prováděna pro známou brněnskou firmu zabývající se výrobou a montáží hliníkových oken, dveří a fasád, ocelových konstrukcí a opláštění světlíků. 

Celou řadu strojů a dalších zařízení je možné pronajmout z Uherského Hradiště nebo z Prahy, s obsluhou nebo bez obsluhy, s dopravou či bez. Vaši obsluhu můžeme se strojem seznámit nebo ji zaškolit včetně vydání jeřábnického průkazu typu "N".

Sono_01.jpg

Sono_02.jpg

Sono_03.jpg

20140303_104815.jpg

20140303_111728.jpg

20140303_135444.jpg

20140303_135503.jpg

duben 2014

Služby
pronájem, revize, zasklívání ...
Prodej
Zajímavé akce
Chcete se stát odborníkem na velkoformátové zasklívání?
Co Vás čeká?
Můžete se stát jedním z mála odborníků na velkoformátové zasklívání, špičkovým...
Instalace Onyxové stěny
Jedna z méně tradičních instalací proběhla v nedávné době. Jednalo se o instalaci onyxové stěny nad...
Nuda v Brně. Tedy zasklívání v Brně.
Zasklívání v Brně kolovým manipulátorem Oskar 600 Offroad.
Minijeřáb UNIC-095 při osazování bazénu
Zajímavá a zdařilá manipulace s minijeřábem UNIC-095...
Zasklívali jsme nejkrásnější hokejový stadion v ČR
Měli jsme tu čest zasklívat extrémně složité skla na novostavbě hokejového stadionu v Třinci. Jednalo...

Všechny články ...