Minijeřáb UNIC-094 ve službách potápěčů

Mycí rampy - mobilní myčky pneumatik pro snadné mytí pneumatik nákladních aut. Jeřáby UNIC - minipásové jeřáby. Vakuové zvedáky - vákuové přísavky na sklo. Modely aut - kovové modely stavebních strojů, nákladních aut a zemědělské techniky.

Minijeřáb UNIC-094 ve službách potápěčů


Minijeřáb UNIC-094 ve službách potápěčů
Otevřít v novém okně.

Naše minijeřáby naleznou uplatnění opravdu ve všech možných oborech. Ať už se jedná o práce pro pivovary, manipulaci s helikoptérou, jeřábování na Sněžce nebo třeba pomoc s osazením náhrobních kamenů na hřbitově - to vše a mnoho dalšího zvládnou naše stroje. Právě teď, v osmém týdnu roku 2015, nám byl vrácen minijeřáb UNIC-094 z dlouhodobého pronájmu spokojenými potápěči, kteří námi zapůjčený stroj používali na akci na vodním díle Všechlapy. Jejich práce spočívala v odstranění starých ochranných česlí před vtoky do malé vodní elektrárny (DIN 1800) a spodních výpustí vodního díla (DIN 600) a osazení novými česly z nerezového materiálu. Jednotlivé rozměry česlí byly 3000x5000 a 1500x6000 mm (složeno z několika polí). Mimo samotných česlí se měnily i jejich opěrné a dosedací prahy spolu s opěrnými příčníky.
Při samotné práci bylo třeba realizovat odsání naplavenin vzduchovým ejektorem, pálení kovových konstrukcí pomocí ultratermických tyčí, betonovat speciální směs vyztuženou vlákny, navrtat a osadit speciální kotvy, osadit a smontovat opěrné konstrukce. Jeřáb byl použit na vytahování starých částí a přesné usazování nových dílů. Hmotnost jednotlivých kusů se pohybovala od 70 kg do přibližně 850 kg. Jeřáb byl umístěn a zakotven na plovoucím plastovém pontonu JetFloat. Právě tato volba byla optimální, neboť autojeřáb, který by svým vyložením dosáhl na potřebná místa před vodárenským objektem, kde byly práce prováděny, by
svými rozměry nebylo možno kvůli přístupovým komunikacím dopravit na patřičné místo. Samotné ovládání jeřábu prováděla zaškolená osoba přímo podle pokynů potápěče pomocí kabelového telefonu.  

Ostatně, podívejte se sami v naší fotogalerii.březen 2015 (MZ)
Služby
pronájem, revize, zasklívání ...
Prodej
Zajímavé akce
VELETRH bauma 2019
8. až 14. dubna 2019 budou otevřeny brány největšího evropského veletrhu stavebních strojů BAUMA...
Bugatti Chiron v obchodním centru OC Chodov
Je skoro půlnoc, ale my teprve začínáme...chce to klidnou hlavu, jde "jen" o milion možných problémů...no...
Chcete se stát odborníkem na velkoformátové zasklívání?
Co Vás čeká?
Můžete se stát jedním z mála odborníků na velkoformátové zasklívání, špičkovým...
Instalace Onyxové stěny
Jedna z méně tradičních instalací proběhla v nedávné době. Jednalo se o instalaci onyxové stěny nad...
Nuda v Brně :-) Tedy zasklívání v Brně.
Zasklívání v Brně kolovým manipulátorem Oskar 600 Offroad.

Všechny články ...